Beyaz Smokin
Beyaz Smokin
placeİstanbul

Düğün Organizasyon ve Profesyonel Fotoğrafçılık Hizmetleri Vermekteyiz. Şimdilik İstanbul ve Yakın Çevresinde, sonrasında Tüm Türkiye'de.. 2012 yılında başlayan fotoğrafçılık maceramıza her geçen yıl daha da hızlanarak, daha iyiye ulaşmak ve hizmetimizi geliştirmek adına gerek kendimizi gerekse sektör içi davranışlarımıza yön vermeye devam etmekteyiz. Beyaz Smokin olarak bizlere adresimizden ya da iletişim bilgilerimizden hızlıca ulaşabilirsiniz.

Beyaz Smokin İstanbul şehrinde bulunmaktadır. İstanbul, Bolu, Bursa, Kocaeli, Sakarya, Tekirdağ ve Yalova şehirlerinde iş tekliflerine açıktır. Beyaz Smokin, Doğum, Bebek ve Aile Fotoğrafçılığı kategorisinde hizmet vermektedir.

İptal Politikası
Orta Esnek İptal Politikası ( Detaylar için İptal Politikaları'na bakabilirsiniz. )
Ortalama Çekim Ücretleri
  • Doğum, Bebek, Aile Fotoğrafçılığı: 750₺

Teklif Almadan Önce

Fotoğrafçı ile yapacağınız iletişimi, daha sonra yaşanması muhtemel sorunların önüne geçmesi ve görüşmelerin mesafeli satış sözleşmesi için kayıt altına alınması adına teklif esnasında açıklama/not bölümünden yürütmenizi önemle önermekteyiz. Bu kısımda çekimin yapılacağı yeri, hangi tarihte yaklaşık kaç saatlik bir çekime ihtiyaç duyduğunuzu, çekimle ilgili ek taleplerinizi yazmanızı bekliyoruz. Bu sayede fotoğrafçıdan en uygun fiyatı alabileceksiniz.

Fotoğrafçıdan Teklif Alın
Dikkat! Teklif alabilmek için şehir, kategori ve tarih/saat girişi yapmanız ve teklifin detaylarını içeren bir not yazmanız gerekmektedir.
Beyaz Smokin Portfolyosu
Profesyonel Fotoğrafçıya Ulaşmanın En Kolay Yolu!