Düğün Fotoğrafçısı 7 Renk Ajans
Düğün Fotoğrafçısı 7 Renk Ajans
placeİstanbul

Düğün fotoğrafları en çok değer verilen fotoğraflardır. Bu fotoğraflar sadece sizin için değil aileniz ve sevdikleriniz için de çok değerlidir. Sizin mutluluğunuzu görmek ve o güzel günleri yad etmek için fotoğraflar en iyi seçenektir. Mutluluğunuzu ortaya çıkaracak ve fotoğraflarınıza renk katacak bir ekiple çalışmak istiyorsanız sizi 7 Renk Ajans ile tanıştırmak isteriz. İstanbul düğün fotoğrafçısı tavsiye listelerinin en üstünde yer alan firmamız iletişim bilgilerine aşağıdaki formdan ulaşabilirsiniz. Eğer sizde dış mekan düğün fotoğrafçısı arıyorsanız bizimle görüşmeden kesinlikle karar vermeyin. Ayrıcalıklı hizmetlerimiz için sizleri ofisimize bekleriz.

Düğün Fotoğrafçısı 7 Renk Ajans İstanbul şehrinde bulunmaktadır. Ankara, İzmir, Balıkesir, Çanakkale, Kocaeli, Muğla, Sakarya, Tekirdağ, Yalova, Düzce ve İstanbul şehirlerinde iş tekliflerine açıktır. Düğün Fotoğrafçısı 7 Renk Ajans, Düğün, Nişan, Söz Fotoğrafçılığı ve Diğer Fotoğrafçılık Kategorileri kategorilerinde hizmet vermektedir.

İptal Politikası
Esnek İptal Politikası ( Detaylar için İptal Politikaları'na bakabilirsiniz. )
Ortalama Çekim Ücretleri
  • Düğün, Nişan, Söz Fotoğrafçılığı: 1.200₺
  • Diğer Fotoğrafçılık Kategorileri: 1.000₺

Teklif Almadan Önce

Fotoğrafçı ile yapacağınız iletişimi, daha sonra yaşanması muhtemel sorunların önüne geçmesi ve görüşmelerin mesafeli satış sözleşmesi için kayıt altına alınması adına teklif esnasında açıklama/not bölümünden yürütmenizi önemle önermekteyiz. Bu kısımda çekimin yapılacağı yeri, hangi tarihte yaklaşık kaç saatlik bir çekime ihtiyaç duyduğunuzu, çekimle ilgili ek taleplerinizi yazmanızı bekliyoruz. Bu sayede fotoğrafçıdan en uygun fiyatı alabileceksiniz.

Fotoğrafçıdan Teklif Alın
Dikkat! Teklif alabilmek için şehir, kategori ve tarih/saat girişi yapmanız ve teklifin detaylarını içeren bir not yazmanız gerekmektedir.
Düğün Fotoğrafçısı 7 Renk Ajans Portfolyosu
Profesyonel Fotoğrafçıya Ulaşmanın En Kolay Yolu!