Foto Oktay
Foto Oktay
placeDüzce

Her zaman, her şekilde kendini rakiplerinden bir adım önde gösteren Foto Oktay artık çok daha iyi yerlere gelmiş bulunmaktadır. 1975 yılında kurmuş olduğumuz firmamız fotoğrafçılık sektöründe her zaman yeniliğin öncüsü olarak hizmet vermektedir. Sizlerle daha iyiye daha güzele ve mutlu yarınlara.

Foto Oktay Düzce şehrinde bulunmaktadır. İstanbul, Ankara, İzmir ve Düzce şehirlerinde iş tekliflerine açıktır. Foto Oktay, Düğün, Nişan ve Söz Fotoğrafçılığı kategorisinde hizmet vermektedir.

İptal Politikası
Orta Esnek İptal Politikası ( Detaylar için İptal Politikaları'na bakabilirsiniz. )
Ortalama Çekim Ücretleri
  • Düğün, Nişan, Söz Fotoğrafçılığı: 2.000₺

Teklif Almadan Önce

Fotoğrafçı ile yapacağınız iletişimi, daha sonra yaşanması muhtemel sorunların önüne geçmesi ve görüşmelerin mesafeli satış sözleşmesi için kayıt altına alınması adına teklif esnasında açıklama/not bölümünden yürütmenizi önemle önermekteyiz. Bu kısımda çekimin yapılacağı yeri, hangi tarihte yaklaşık kaç saatlik bir çekime ihtiyaç duyduğunuzu, çekimle ilgili ek taleplerinizi yazmanızı bekliyoruz. Bu sayede fotoğrafçıdan en uygun fiyatı alabileceksiniz.

Fotoğrafçıdan Teklif Alın
Dikkat! Teklif alabilmek için şehir, kategori ve tarih/saat girişi yapmanız ve teklifin detaylarını içeren bir not yazmanız gerekmektedir.
Foto Oktay Portfolyosu
Profesyonel Fotoğrafçıya Ulaşmanın En Kolay Yolu!