Gastroshot Photography
Gastroshot Photography
placeİstanbul

Hayattaki en keyifli anlardan biridir yemek yemek. Bu keyfin peşinde koşan insanları etkilemenin en etkin yontemi ise yiyecek ve içeceklerin lezzetini yansıtabilecek, insanların iştahını açarak kendine çekecek görsellerdir. Yiyecek ve içecek ürünlerinizin tanıtımı amacıyla sosyal medya ve web sitenizde kullanabileceginiz her türlü gorseli profesyonelce sunmak icin benimle iletişime geçebilirsiniz...

Gastroshot Photography İstanbul şehrinde bulunmaktadır. İstanbul şehrinde iş tekliflerine açıktır. Gastroshot Photography, Yiyecek, İçecek Fotoğrafçılığı, Ürün, Reklam Fotoğrafçılığı ve Diğer Fotoğrafçılık Kategorileri kategorilerinde hizmet vermektedir.

İptal Politikası
Esnek İptal Politikası ( Detaylar için İptal Politikaları'na bakabilirsiniz. )
Ortalama Çekim Ücretleri
  • Yiyecek, İçecek Fotoğrafçılığı: 650₺
  • Ürün, Reklam Fotoğrafçılığı: 650₺
  • Diğer Fotoğrafçılık Kategorileri: 650₺

Teklif Almadan Önce

Fotoğrafçı ile yapacağınız iletişimi, daha sonra yaşanması muhtemel sorunların önüne geçmesi ve görüşmelerin mesafeli satış sözleşmesi için kayıt altına alınması adına teklif esnasında açıklama/not bölümünden yürütmenizi önemle önermekteyiz. Bu kısımda çekimin yapılacağı yeri, hangi tarihte yaklaşık kaç saatlik bir çekime ihtiyaç duyduğunuzu, çekimle ilgili ek taleplerinizi yazmanızı bekliyoruz. Bu sayede fotoğrafçıdan en uygun fiyatı alabileceksiniz.

Fotoğrafçıdan Teklif Alın
Dikkat! Teklif alabilmek için şehir, kategori ve tarih/saat girişi yapmanız ve teklifin detaylarını içeren bir not yazmanız gerekmektedir.
Gastroshot Photography Portfolyosu
Profesyonel Fotoğrafçıya Ulaşmanın En Kolay Yolu!