Gülden Yılmaz Photography
Gülden Yılmaz Photography
placeİstanbul

Her ani o kadar ozel bir gun ki… Her ani o kadar kiymetli ki… Hayatınızın en güzel gününe hayat vermek ve sonsuz kılmak. Düğün ve Doğum fotoğrafları çekerken etrafımda mutlu insanların oluşu . Çekimlerde ise çok güzel arkadaşlıklar kurmuş, yeni insanlar tanımış olmak.En mutluluk verici tarafı. Doğum fotoğrafları o mucizevi an beni gerçekten büyülüyor. Her çekimde yeni bir mucizeye tanık oluyorum. Annelerin bebeğini ilk kucakladığı anlara şahit olmak, babaların gözyaşları.ilk temas, O an iyiki buradayım ve ben çok şanslıyım diyorum. Düğün fotoğraflarını çektiğim çiftlerin bebeklerini çektiğimde , ise inanılmaz mutlu oluyorum. Görüşmek dileğiyle. GÜLDEN YILMAZ

Gülden Yılmaz Photography İstanbul şehrinde bulunmaktadır. İstanbul şehrinde iş tekliflerine açıktır. Gülden Yılmaz Photography, Doğum, Bebek, Aile Fotoğrafçılığı, Düğün, Nişan ve Söz Fotoğrafçılığı kategorilerinde hizmet vermektedir.

İptal Politikası
Katıya Yakın İptal Politikası ( Detaylar için İptal Politikaları'na bakabilirsiniz. )
Ortalama Çekim Ücretleri
  • Doğum, Bebek, Aile Fotoğrafçılığı: 1.000₺
  • Düğün, Nişan, Söz Fotoğrafçılığı: 1.000₺

Teklif Almadan Önce

Fotoğrafçı ile yapacağınız iletişimi, daha sonra yaşanması muhtemel sorunların önüne geçmesi ve görüşmelerin mesafeli satış sözleşmesi için kayıt altına alınması adına teklif esnasında açıklama/not bölümünden yürütmenizi önemle önermekteyiz. Bu kısımda çekimin yapılacağı yeri, hangi tarihte yaklaşık kaç saatlik bir çekime ihtiyaç duyduğunuzu, çekimle ilgili ek taleplerinizi yazmanızı bekliyoruz. Bu sayede fotoğrafçıdan en uygun fiyatı alabileceksiniz.

Fotoğrafçıdan Teklif Alın
Dikkat! Teklif alabilmek için şehir, kategori ve tarih/saat girişi yapmanız ve teklifin detaylarını içeren bir not yazmanız gerekmektedir.
Gülden Yılmaz Photography Portfolyosu
Profesyonel Fotoğrafçıya Ulaşmanın En Kolay Yolu!