Kadıköy Fotoğraf Merkezi
Kadıköy Fotoğraf Merkezi
placeİstanbul

Kadıköy Fotoğraf Merkezi; 2011 yılı Mayıs ayında Gazeteci Ayşe Küçükkurt ve eşi Abdulkadir Çokgörmez tarafından kuruldu. Merkezde temel ve ileri fotoğraf eğitimlerinin yanı sıra düğün hikâyesi çekimleri, özel gün fotoğrafçılığı, toplantı- panel vs. çekimleri, ürün katalog çekimleri, showroom, fabrika çekimleri gibi hizmetler veriyoruz.Çekim hizmetlerimizde fotoğraf eğitimi almış, son teknoloji makine ve ekipmanlar kullanan kendi yetiştirdiğimiz personelimizle çalışıyoruz.Kadıköy Fotoğraf Merkezi profesyonel hizmetlerinin yanı sıra amatör fotoğrafçılara destek olmak amaçlı fotoğraf sergileri düzenliyor, ücretsiz atölyeler gerçekleştiriyor ve usta fotoğrafçılar ile amatör fotoğrafçıları bir araya getiren söyleşiler-atölyeler tertip ediyor. Fotoğrafı merkezinde öğrenin, merkezinde çektirin… Kurucumuz Ayşe Küçükkurt 2008 yılından bu yana çeşitli kurum ve kuruluşlarda fotoğraf dersleri vererek sektöre yeni fotoğrafçılar kazandırıyor. Ayrıca Kadıköy Fotoğraf Günleri’ni yıllardır organize ederek fotoğraf sanatının gelişimine katkıda bulunuyor.Kadıköy Fotoğraf Merkezi profesyonel hizmetlerinin yanı sıra amatör fotoğrafçılara destek olmak amaçlı fotoğraf sergileri düzenliyor, ücretsiz atölyeler gerçekleştiriyor ve usta fotoğrafçılar ile amatör fotoğrafçıları bir araya getiren söyleşiler-atölyeler tertip ediyor. Sivil toplum örgütlerinin aktivitelerinde ücretsiz olarak görüntüleme hizmetleri vererek onlara destek oluyoruz. 2015 yılı Ocak ayından buyana kullanılmayan ajandaların ihtiyaç sahibi öğrencilere yönlendirilmesinde rol oynuyoruz.

İptal Politikası
Katı İptal Politikası ( Detaylar için İptal Politikaları'na bakabilirsiniz. )
Ortalama Çekim Ücretleri
  • Düğün, Nişan, Söz Fotoğrafçılığı: 1.000₺
  • Ürün, Reklam Fotoğrafçılığı: 1.000₺
  • Yiyecek, İçecek Fotoğrafçılığı: 1.000₺
  • Mimari, Mekan Fotoğrafçılığı: 1.000₺
  • Özel Etkinlik, Organizasyon, Davet Fotoğrafçılığı: 1.000₺
  • Portre Fotoğrafçılığı: 1.000₺

Teklif Almadan Önce

Fotoğrafçı ile yapacağınız iletişimi, daha sonra yaşanması muhtemel sorunların önüne geçmesi ve görüşmelerin mesafeli satış sözleşmesi için kayıt altına alınması adına teklif esnasında açıklama/not bölümünden yürütmenizi önemle önermekteyiz. Bu kısımda çekimin yapılacağı yeri, hangi tarihte yaklaşık kaç saatlik bir çekime ihtiyaç duyduğunuzu, çekimle ilgili ek taleplerinizi yazmanızı bekliyoruz. Bu sayede fotoğrafçıdan en uygun fiyatı alabileceksiniz.

Fotoğrafçıdan Teklif Alın
Dikkat! Teklif alabilmek için şehir, kategori ve tarih/saat girişi yapmanız ve teklifin detaylarını içeren bir not yazmanız gerekmektedir.
Kadıköy Fotoğraf Merkezi Portfolyosu
Profesyonel Fotoğrafçıya Ulaşmanın En Kolay Yolu!