Levent Yıldız Photography
Levent Yıldız Photography
placeİstanbul

2003 yılından itibaren fotoğraf üzerine çalışmalar gerçekleştiren Levent Yıldız, fotoğraf hayatına Nevzat Çakır, İsa Çelik, Gültekin Çizgen, İbrahim Zaman ve Altan Bal gibi fotoğrafçılardan aldığı eğitimlerle başladı. İki yıl Cemal Reşit Rey Konser Salonu'nda sahne etkinliklerini fotoğrafladı. Fotoğrafları çeşitli mecralarda yayılandı, karma sergilere katıldı. 2005-2011 yılları arasında kurucusu olduğu Fotoritim e-Fotoğraf Dergisi'nde yöneticilik ve editörlük yaptı. Bu dönemde yerli yabancı fotoğrafçılarla söyleşiler ve sunumlar gerçekleştirdi, etkinlikleri fotoğrafladı, pek çok fotoğrafçının elektronik kitabını hazırladı. Kurumlara yönelik Temel Fotoğraf Eğitimleri, Fotoğraf ve Kültür Gezileri organize edip, düzenledi. Fotoğraf derneklerinde sunum ve söyleşiler gerçekleştirdi. Bebek, evlilik ve moda fotoğrafları gibi konularda profesyonel fotoğrafçı olarak çalışmakta, video prodüksiyonları hazırlamakta ve kişisel fotoğraf projeleri gerçekleştirmektedir.

Levent Yıldız Photography İstanbul şehrinde bulunmaktadır. İstanbul şehrinde iş tekliflerine açıktır. Levent Yıldız Photography, Portre Fotoğrafçılığı, Düğün, Nişan, Söz Fotoğrafçılığı, Doğum, Bebek ve Aile Fotoğrafçılığı kategorilerinde hizmet vermektedir.

İptal Politikası
Orta Esnek İptal Politikası ( Detaylar için İptal Politikaları'na bakabilirsiniz. )
Ortalama Çekim Ücretleri
  • Portre Fotoğrafçılığı: 1.000₺
  • Düğün, Nişan, Söz Fotoğrafçılığı: 1.000₺
  • Doğum, Bebek, Aile Fotoğrafçılığı: 750₺

Teklif Almadan Önce

Fotoğrafçı ile yapacağınız iletişimi, daha sonra yaşanması muhtemel sorunların önüne geçmesi ve görüşmelerin mesafeli satış sözleşmesi için kayıt altına alınması adına teklif esnasında açıklama/not bölümünden yürütmenizi önemle önermekteyiz. Bu kısımda çekimin yapılacağı yeri, hangi tarihte yaklaşık kaç saatlik bir çekime ihtiyaç duyduğunuzu, çekimle ilgili ek taleplerinizi yazmanızı bekliyoruz. Bu sayede fotoğrafçıdan en uygun fiyatı alabileceksiniz.

Fotoğrafçıdan Teklif Alın
Dikkat! Teklif alabilmek için şehir, kategori ve tarih/saat girişi yapmanız ve teklifin detaylarını içeren bir not yazmanız gerekmektedir.
Levent Yıldız Photography Portfolyosu
Profesyonel Fotoğrafçıya Ulaşmanın En Kolay Yolu!