Özlem Color 3
Özlem Color 3
placeDenizli

1988 yılından beri düğün ( video - fotoğraf - albüm- klip -düğün hikayesi - ) ve okul çekimleri ( mezuniyet - müsamere - kişiye özel ve toplu )ayrıca profil foto-video çekim alanında hizmet vermekteyiz.

Özlem Color 3 Denizli şehrinde bulunmaktadır. Denizli şehrinde iş tekliflerine açıktır. Özlem Color 3, Diğer Fotoğrafçılık Kategorileri, Doğum, Bebek ve Aile Fotoğrafçılığı kategorilerinde hizmet vermektedir.

İptal Politikası
Esnek İptal Politikası ( Detaylar için İptal Politikaları'na bakabilirsiniz. )
Ortalama Çekim Ücretleri
  • Diğer Fotoğrafçılık Kategorileri: 1.500₺
  • Doğum, Bebek, Aile Fotoğrafçılığı: 500₺

Teklif Almadan Önce

Fotoğrafçı ile yapacağınız iletişimi, daha sonra yaşanması muhtemel sorunların önüne geçmesi ve görüşmelerin mesafeli satış sözleşmesi için kayıt altına alınması adına teklif esnasında açıklama/not bölümünden yürütmenizi önemle önermekteyiz. Bu kısımda çekimin yapılacağı yeri, hangi tarihte yaklaşık kaç saatlik bir çekime ihtiyaç duyduğunuzu, çekimle ilgili ek taleplerinizi yazmanızı bekliyoruz. Bu sayede fotoğrafçıdan en uygun fiyatı alabileceksiniz.

Fotoğrafçıdan Teklif Alın
Dikkat! Teklif alabilmek için şehir, kategori ve tarih/saat girişi yapmanız ve teklifin detaylarını içeren bir not yazmanız gerekmektedir.
Özlem Color 3 Portfolyosu
pamukkale
doğum öncesi ve doğum+ doğum sonrası özel paketler
aşk
dünya
Profesyonel Fotoğrafçıya Ulaşmanın En Kolay Yolu!