Sena Altuntaş Photography
Sena Altuntaş Photography
placeİstanbul

Değeriniz; emanetimiz.. Photography / Video Fiyatı biz değil siz belirliyorsunuz! Bizlerse verdiğiniz bütçenin içine istediğiniz talepleri en iyi haliyle sunuyoruz.

Sena Altuntaş Photography İstanbul şehrinde bulunmaktadır. İstanbul şehrinde iş tekliflerine açıktır. Sena Altuntaş Photography, Doğum, Bebek, Aile Fotoğrafçılığı, Düğün, Nişan, Söz Fotoğrafçılığı, Özel Etkinlik, Organizasyon ve Davet Fotoğrafçılığı kategorilerinde hizmet vermektedir.

İptal Politikası
Esnek İptal Politikası ( Detaylar için İptal Politikaları'na bakabilirsiniz. )
Ortalama Çekim Ücretleri
  • Doğum, Bebek, Aile Fotoğrafçılığı: 300₺
  • Düğün, Nişan, Söz Fotoğrafçılığı: 500₺
  • Özel Etkinlik, Organizasyon, Davet Fotoğrafçılığı: 400₺

Teklif Almadan Önce

Fotoğrafçı ile yapacağınız iletişimi, daha sonra yaşanması muhtemel sorunların önüne geçmesi ve görüşmelerin mesafeli satış sözleşmesi için kayıt altına alınması adına teklif esnasında açıklama/not bölümünden yürütmenizi önemle önermekteyiz. Bu kısımda çekimin yapılacağı yeri, hangi tarihte yaklaşık kaç saatlik bir çekime ihtiyaç duyduğunuzu, çekimle ilgili ek taleplerinizi yazmanızı bekliyoruz. Bu sayede fotoğrafçıdan en uygun fiyatı alabileceksiniz.

Fotoğrafçıdan Teklif Alın
Dikkat! Teklif alabilmek için şehir, kategori ve tarih/saat girişi yapmanız ve teklifin detaylarını içeren bir not yazmanız gerekmektedir.
Sena Altuntaş Photography Portfolyosu
Profesyonel Fotoğrafçıya Ulaşmanın En Kolay Yolu!