Alacağım hizmete karşılık param nasıl korunmaktadır?

Güvenli alışveriş döngüsünü kullanmakta olan Kadrajagir.com, ödemenin yapıldığı tarihten hizmet süresi bitimini takip eden 24 saat sonuna kadar ödemeyi havuz hesabında tutmaktadır. Fotoğraf çekiminin gerçekleştiği günden sonraki 24 saat sonunda da hiçbir sorun olmaması koşulunda parayı fotoğraf sanatçısının hesabına aktarmaktadır. Havuz hesap ile paranız güvence altına alınmaktadır.

Kadrajagir.com'da alışveriş yapmak güvenli midir?

Kadrajagir.com, 256 bit SSL sertifikasına sahiptir. SSL gönderilen bilginin kesinlikle ve sadece doğru adreste deşifre edilebilmesini sağlar. Bilgi gönderilmeden önce otomatik olarak şifrelenir ve sadece doğru alıcı tarafından deşifre edilebilir. Her iki tarafta da doğrulama yapılarak işlemin ve bilginin gizliliği ve bütünlüğü korunur. Veri akışında kullanılan şifreleme yönteminin gücü kullanılan anahtar uzunluğuna bağlıdır. Anahtar uzunluğu bilginin korunması için çok önemlidir. Örneğin; 8 bit üzerinden bir iletimin çözülmesi son derece kolaydır. Bit, ikilik sayma düzeninde bir rakamı ifade eder. Bir bit, 0 veya 1 olmak üzere 2 farklı değer alabilir. 8 bit ise sadece 28=256 olası farklı anahtar içerir. Bir bilgisayar bu 256 farklı olasılığı sıra ile inceleyerek bir sonuca ulaşabilir. SSL protokolünde 40 bit ve 128, 256, 1024 bit şifreleme kullanılmaktadır. 128 bit şifrelemede 2128 değişik anahtar vardır ve bu şifrenin çözülebilmesi çok büyük bir maliyet ve zaman gerektirir. Kötü niyetli bir kişinin 128 bit'lik şifreyi çözebilmesi için 1 milyon dolarlık yatırım yaptıktan sonra 67 yıl gibi bir zaman harcaması gerekir. Bu örnekten anlaşıldığı gibi SSL güvenlik sistemi tam ve kesin bir koruma sağlar.

Ödeme seçenekleriniz nelerdir?

Kadrajagir.com'da havale, banka kartı ya da kredi kartına tek çekim, 8 anlaşmalı bankanın kredi kartlarına 12 aya varan taksit seçenekleri ile güvenli ödeme yapabilirsiniz.

Fotoğraf sanatçısından teklif alırken dikkat etmem gereken konular nelerdir?

Fotoğraf sanatçısına çekiminizle ilgili yer, zaman, ek talepler gibi olmazsa olmaz bilgileri vermeniz hem fiyatlandırmada hem de sonradan ortaya çıkması muhtemel anlaşmazlıkların önüne geçmede yardımcı olacaktır. Bu anlamda fotoğraf sanatçısı ile tüm yazışmalarınızı site panelindeki yazışma ekranında gerçekleştirerek kayıt altına almanızı ve ileride doğması muhtemel anlaşmazlıklarda geriye dönük kontrollerin yapılabilmesine olanak sağlamanızı tavsiye etmekteyiz.

Rezervasyonu iptal etmem durumunda para iadesi nasıl gerçekleşmektedir?

Fotoğrafçılık hizmetini almak istediğiniz fotoğraf sanatçısının profilinde hangi iptal politikasını seçtiğine bakabilir ve İptal Koşulları ve Politikaları ?nı okuyarak para iadesinin nasıl gerçekleşeceğini görebilirsiniz.

Diğer sorularınız için Müşteri Hizmetleri Hattımız 0850 840 26 10'u arayabilir.
ya da musterihizmetleri@kadrajagir.com' a mail atabilirsiniz.