Sipariş Ve Ödeme Rehberi

3D Secure ve 256 bit SSL sertifikasına sahip Kadrajagir.com'da alışveriş yaparken, aklınızda soru işareti kalmadan güvenle işlemlerinizi yapıyor olacaksınız. İhtiyacınızı siparişe dönüştürmek için aşağıdaki yolları izleyebilirsiniz: 

www.kadrajagir.com internet sitemize giriş yaptıktan sonra fotoğrafçılık hizmeti alacağınız kategoriyi, şehri, fiyat aralığını belirleyerek kriterlerinize uygun fotoğraf sanatçılarına ulaşıyor olacaksınız. 

Fotoğrafçıların profillerine girerek stüdyo bilgilerine, iptal koşullarına, var ise hangi kampanyaları sunabildiklerine, seçmiş olduğunuz kategorideki fotoğraf çekimlerine ulaşabilecek ve çalışmak istediğiniz fotoğrafçıya tarih, başlangıç ve bitiş saatleri, ek hizmet talepleri gibi bilgileri girerek teklif alabileceksiniz. 

Mesajlaşmalar neticesinde anlaşmış olduğunuz fiyatı, sipariş ver butonu ile ödeme ekranına aktarabilecek ve siparişlerinizi Havale/EFT*, kredi ya da banka kartına tek çekim, anlaşmalı kredi kartlarına 12 aya varan taksit imkanları ile ödeyebileceksiniz. Havale/EFT haricindeki siparişlerde işlem o an tamamlanmakta, Havale/EFT seçeneğinde ise 24 saat içerisinde havalenin aşağıdaki banka hesabına iletilmesi ise birlikte sipariş tamamlanabilmektedir. 24 saati geçtiğinde teklif otomatik olarak iptal olacağından yeniden teklif alınması gerekmektedir. 

Siparişleriniz, kredi kartı ya da banka kartı ile yapılan alışverişlerinizde, ekstrenizde Kadrajagir.com (Kadrajagir Prodüksiyon ve Bilgi Teknolojileri A.Ş.) ya da Iyzico Ödeme Hizmetleri A.Ş. olarak gözükecektir. 

Siparişlerinizde fotoğraf sanatçıları ile olan tüm iletişimlerinizi site mesajlaşma paneli üzerinden detaylı olarak yapmanızı önemle önermekteyiz. 

Sipariş sonrası sorularınız için bizlere Müşteri Hizmetleri numaramız 0850 840 26 10 üzerinden ya da musterihizmetleri@kadrajagir.com'a eposta göndererek ulaşabilirsiniz. 

Profesyonel Fotoğrafçıya Ulaşmanın En Kolay Yolu Kadrajagir.com! 

*Havale/EFT ile ödemelerde belirtilen tutarı aşağıdaki hesaba yatırdıktan sonra dekontunuzu musterihizmetleri@kadrajagir.com'a göndermenizi takiben kontroller sonrası rezervasyon ve sipariş işlemi tamamlanacaktır. 

12 Taksit Kabul Eden Anlaşmalı Kredi Kartları: Maximum, Card Finans, Paraf, World, Axess, Bonus, Advantage 

GARANTİ BANKASI 
Alıcı: Kadrajagir Prodüksiyon ve Bilgi Teknolojileri A.Ş.
Şube Adı ve Kodu: Esentepe/İstanbul - 347
Hesap Numarası: 6296016
IBAN: TR44 0006 2000 3470 0006 2960 16